ZHP Lidzbark Welski ZHP Lidzbark Welski lidzbark@zhp.pl

ZHP Lidzbark Welski lidzbark@zhp.pl Nasze forum Linki
I Rodzinny Festyn w Lidzbarku
W niedzielę 31 maja w Lidzbarku, w ramach Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny odbył się I Rodzinny Festyn. Patronat nad imprezą objął burmistrz Lidzbarka a zabawę zorganizowała Komenda Hufca ZHP w Lidzbarku. Podczas festynu odbyły się gry, zabawy oraz tańce integracyjne. Odbyła się loteria fantowa. Było ognisko z kiełbasami, psy ratownicze i ratownik medyczny. Wystawione były również stoiska spożywcze. Na festynie zaprezentowały się także przedszkolaki z Lidzbarka. Strażacy z Lidzbarka mieli przewozić dzieci wozami strażackimi. Niestety organizatorzy nie zdołali zaprezentować wszystkich atrakcji, ponieważ po godzinie imprezę przerwał deszcz. - Mamy nadzieje, że ten festyn stanie się cykliczną imprezą - powiedziała nam komendantka Hufca ZHP w Lidzbarku Daniela Gawińska. - Uważam, że impreza była piękna i kolorowa. Byliśmy zachwyceni ilością ludzi. Na pewno ten festyn będziemy chcieli wpisać do kalendarza imprez.
fotoreportaż>>>